+48 517-812-04

Kontakt za pośrednictwem infolinii lub e-mail.

Nowe zgłoszenia i bieżąca obsługa klienta:

Od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 - 20.00
 

Polub nas na naszym Fanpage'u i  bądź na bieżąco.
 

 

Agencja Detektywistyczna Niewidzialni
Piwowar & Szendzielorz Spółka JawnaAdres siedziby:

ul. Klonowa 95A/LU3
25-553 Kielce.


NIP: 9592046459
REGON: 389989720


Sąd Rejonowy w Kielcach
X Wydział Krajowego Rejestru Sądowego
KRS: 0000922772

 


Numer rachunku bankowego agencji:

96 1140 2004 0000 3102 8175 3419 mBank

 


Spotkania odbywają się wyłącznie po wcześniejszym umówieniu.

Detektyw, Agencja detektywistyczna, Śledzenie, Zdrady, Niewidzialni
Detektyw, Agencja detektywistyczna, Śledzenie, Zdrady, Niewidzialni
Detektyw, Agencja detektywistyczna, Śledzenie, Zdrady, Niewidzialni
Detektyw, Agencja detektywistyczna, Śledzenie, Zdrady, Niewidzialni
Detektyw, Agencja detektywistyczna, Śledzenie, Zdrady, Niewidzialni

© Agencja detektywistyczna Niewidzialni 2023.

Posiadamy wpis do rejestru działalności detektywistycznej regulowanej o numerze  
RD-119/2021 dokonany przez 
Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji.

 

Kim jest detektyw i jakie ma uprawnienia? 

 

Usługi detektywistyczne to nie tylko rozwiązanie dla osób, które podejrzewają swojego partnera o zdradę, ale również dla przedsiębiorców, rodziców i osób, które potrzebują pomocy w rozwiązaniu różnych problemów. Detektywi to specjaliści, którzy posiadają odpowiednie kwalifikacje, wiedzę i doświadczenie, aby pomóc w rozwiązaniu problemów. Dzięki swojemu doświadczeniu i umiejętnościom, detektywi potrafią zbierać dowody i informacje, które mogą być niemożliwe do uzyskania przez osoby niezwiązane z branżą detektywistyczną. Przedsiębiorcy mogą skorzystać z usług detektywa, aby zbadać przestępstwa gospodarcze, takie jak kradzież intelektualnej lub oszustwo. Detektyw może również pomóc w identyfikacji i zatrzymaniu pracowników, którzy przywłaszczają mienie firmy lub wykorzystują jej zasoby do celów prywatnych. Rodzice również mogą skorzystać z usług detektywa, aby uzyskać pomoc w kwestiach dotyczących opieki nad dziećmi. Detektyw może pomóc w ustaleniu, czy drugi rodzic spełnia swoje obowiązki wobec dzieci lub czy jest on nieodpowiedni do opieki nad nimi. Detektywi mogą również pomóc w rozwiązywaniu problemów związanych z dziedzictwem, własnością i zarządzaniem majątkiem. Mogą pomóc w ustaleniu, kto jest prawowitym właścicielem nieruchomości lub innego mienia, lub pomóc w rozwiązaniu sporów dotyczących dziedzictwa.


Osoba, która posiada licencję detektywa musi kierować się w czasie wykonywania usług detektywistycznych etyką, lojalnością wobec zleceniodawcy,
a także szczególną starannością i rzetelnością. Detektywi
posiadają uprawnienia do przetwarzania danych osobowych w trakcie wykonywania czynności służbowych. Co więcej, działania te mogą być też prowadzone w stosunku do osoby, która nie wyraziła na nie zgody, jeśli dotyczy to pozyskania informacji w danym zakresie sprawy. Detektyw może zatem w związku z wykonywaną pracą śledzić obserwowanego, robić zdjęcia czy nagrywać. Codziennością jest wykonywanie wywiadu środowiskowego czy rozpytywanie świadków o daną osobę lub poszukiwanie dowodów i prowadzenie śledztwa. Detektyw musi być sprytny i niejednokrotnie balansować na krawędzi prawa, gdyż tylko legalnie pozyskane informacje mogą być dowodem w np. sprawie sądowej. Należy podkreślić, że detektywa obowiązuje tajemnica zawodowa i wszelkie okoliczności dotyczące sprawy są objęte bezwzględną klauzulą poufności.

 

 

01 marca 2022

Czy warto skorzystać z pomocy detektywa?